Henkilöstö

Kitte Hamilton
Kitte Hamilton
Toimitusjohtaja
kitte.hamilton@one4all.fi
040 761 1923

One4allin toimitusjohtaja, osakas ja toinen perustajista, Kitte on kaikessa yrityksen toiminnassa aktiivisesti mukana ja asettaa yrityksemme asiakaslähtöisen tahdin. Vapaa-aika sujuu viihtyen perheen ja ystävien parissa.
Henry Hietavala
Henry Hietavala
Myynti
henry.hietavala@one4all.fi
0400 888 218

One4allin osakas ja toinen perustajista Henry vastaa myynnistä ja tietää tuotteistamme ja palveluistamme kaiken, joten häneltä voi kysyä, jos kysyttävää ilmenee. Henkka viihtyy vapaalla mm. koripallon ja golfin parissa.
Visa Wickström
Myynti
visa.wickstrom@one4all.fi
041 731 7338
 
Ratkaisumyyjämme Visa varmistaa, että asiakkaillemme löytyy heidän tarpeitaan vastaavat ratkaisut. Vapaa-ajalla Visa tykkää lenkkeillä ja seurata aktiivisesti urheilua, erityisesti jääkiekkoa.
Sonja Koskelainen
Viestintä ja markkinointi
sonja.koskelainen@one4all.fi
041 730 3341

One4allin viestinnästä ja markkinoinnista vastaava Sonja innostuu yritysviestinnän rajattomista mahdollisuuksista. Hän hoitaa One4allin viestintää kaikissa kanavissa. Sonjan voi löytää vapaa-ajalla hot joogasta ja laskettelurinteestä.
Mikko Määttä
Järjestelmäkehitys ja rajapinnat
mikko.maatta@one4all.fi
050 339 4575

One4allin järjestelmäguru Mikko tietää kaiken järjestelmämme toiminnoista ja asetuksista. Hän vastaa myös järjestelmäkehityksestä ja uusien ratkaisujen implementoinnista.
Vapaalla Mikko ryntää mielellään temppusukset jalassa rinteeseen.
Keerti Sharma
Järjestelmätestaus
keerti.sharma@one4all.fi
040 626 5488

One4allin taitava ja tehokas testaaja Keerti on kerryttänyt laajan osaamisensa kansainvälisissä suuryrityksissä. Keertin poika on shakkivelho, joka kuulemma opettaa äitiään yhtä taitavaksi.
Waltteri Huhtaoja
Tuki ja asiakaspalvelu
waltteri.huhtaoja@one4all.fi
040 845 5000

Waltteri on One4allin asiakaspalvelun tukipilari ja pitää huolen siitä, että asiakkaamme saavat tarvittavan tuen ja avun helposti ja nopeasti. Vapaalla Waltteri viihtyy kitaran ääressä musisoiden.
Mikael Salo
Tuki ja asiakaspalvelu
mikael.salo@one4all.fi
040 626 0611

Mikael on asiakaspalvelumme toinen tukipilari. Hän varmistaa, että jokainen asiakkaamme saa ensiluokkaista tukea tehokkaasti ja positiivisella otteella. Mikaelin vapaa-aikaa täyttää jääkiekko ja erilaiset lautailulajit.
Pixi
Henkilöstön hyvinvointi
viestinta@one4all.fi

Pixi huoltaa henkilöstön henkistä hyvinvointia toimistolla arkisin klo 9-16, asiakastapaamiset sopimuksen mukaan. Pixi arvostaa herkkuja ja rapsutuksia.

Hallitus

Kitte Hamilton
osakas
hallituksen jäsen

Henry Hietavala
osakas
hallituksen puheenjohtaja

Ville Salonen
hallituksen jäsen

Taloushallinto

Pauliina Roth
pauliina.roth@likeit.fi
040 5650 001